תשלום מאובטח: הקורס לנגינת קאברים בפסנתר

פרטי חיוב

פרטי ההזמנה

מוצר סכום ביניים
הקורס לנגינת קאברים  × 1 590
סכום ביניים 590
סה״כ 590 (כולל 86 מע"מ)
הקורס לנגינה משמיעה
הקורס לפיתוח השמיעה ב149 ש״ח במקום 299 ש״ח. הצעה חד פעמית שלא תחזור.
מעבר מהיר בין אקורדים
מעבר מהיר בין אקורדים בשיטת שלושת השלבים - מתאים לכל רמה והופך את האימונים שלך ליעילים הרבה יותר. עכשיו ב69 ש״ח (לא נמכר בנפרד!)
  • תשלום מאובטח דרך חברת חשבונית ירוקה

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי לעבד את ההזמנה, להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

החזר כספי מלא תוך 30 יום!​

אנחנו רוצים רק לקוחות מאושרים. אם מכל סיבה שהיא אינך מרוצה, נשמח להחזיר את מלוא סכום הרכישה באופן מיידי וללא שאלות מיותרות.

טל יחזקאל
טל יחזקאל
קרא עוד
"הגעתי לפיאנוסול עם סט של מטרות/חלומות שהצבתי לעצמי, ואני מוכרח לציין שהשיעורים הם ממוקדים, מקצועיים, ומהנים! זה הרבה מעבר למה שחשבתי שאצליח לקבל משיעורים אונליין, אז לכל מי שרוצה להגשים את חלומו במוזיקה ובנגינה בפרט, מומלץ מומלץ בחום!"
קורל מויאל
קורל מויאל
קרא עוד
״בזכות הקורסים שלך בפיאנוסול אני יודעת לנגן היום שירים, יודעת אקורדים, וכל זה מקורס אחד! אני נרשמתי לקורס שמציע דברים דומים בעבר ואחרי יום בלבד התייאשתי ... אתה מנגיש את זה בצורה גאונית, אומרת לך את האמת, הקורס שלך שווה הרבה יותר ממה ששילמתי . מקסים ישר כח!״
ליאור בירן
ליאור בירן
קרא עוד
״קורסי אונליין מצוינים, הרבה זמן חיפשתי קורסים בסגנון הזה ולא מצאתי, התכנים מצוינים, יואל מלמד נהדר וכל זה מלווה בקהילה תומכת ומלמדת ובזמינות מלאה של יואל לכל שאלה. אני לא נוטה לכתוב ביקורות בגוגל, הפעם חרגתי ממנהגי, כי באמת מדובר בקורסים נפלאים ומלמדים מאד, מומלץ בחום.״
Order Submitted
Special Offer
Order Receipt

{first_name}, רגע! ההזמנה שלך כמעט מוכנה...

רצינו להציע לך את הקורס לליווי שירים בהנחה משמעותית!

הקורס לליווי שירים

499
הקורס לליווי שירים הוא אחד מקורסי הדגל שלנו ויקח אותך לרמה הגבוה ביותר על מנת ללוות גם את השירה שלך, או שירה של אנשים אחרים שיהנו מהליווי המרגש שלך בפסנתר!