הסיפור של פיאנוסול

החזון: להביא את הפסנתר לכל בית בישראל באופן כיפי ואינטואיטיבי.

 

זה סיפור על פסנתרן שהחליט ללמד פסנתר באופן שונה מהמקובל.

יואל-שמש-פסנתר-פיאנוסול-300x300

יואל שמש

יואל שמש הופיע בבמות ובערוצי טלוויזיה בארץ ובעולם, ושיריו התנגנו בתחנות הרדיו המובילות, כולל השיר “חזרתי” שהיה מועמד לשיר השנה העברי תש”ף. בשנת 2020 זכה במענק משרד התרבות ליוצרים מבטיחים ובפרס מפעל הפיס ליוצרים עצמאיים בתקופת הקורונה. יואל הופיע עם אמנים רבים בישראל ובניהם: רמי קליינשטיין, נורית גלרון, עמיר לב וג’ימבו ג’יי.

איך נבנתה שיטת פיאנוסול

הבנתי שיש כאן שיטה שיכולה לשנות את עולם הפסנתר לתמיד: ללמוד ללא תווים תוך פיתוח השמיעה ולנגן מאקורדים באופן חופשי ובסגנונות שונים…  לאחר עשרות אלפי שעות של נגינה ולימוד פסנתר, פתחתי את פיאנוסול במטרה להביא שיטת לימוד נעימה וברורה, שמתאימה לכל הרמות בנגינת פסנתר.

למי מתאימה שיטת פיאנוסול?

למי שרוצה ללמוד לנגן מ-0

אם אי פעם הסתכלת על פסנתרן מנגן ודמיינת את עצמך מנגו במקומו.. מפיק צלילים קסומים מהכלי המיוחד הזה – אפשר להפוך את החלום הזה למציאות! בשילוב מדויק של לימוד אקורדים, פיתוח שמיעה מוסיקלית והבנה קצבית, ניתן להתחיל ללמוד לנגן פסנתר מ-0 בכל גיל ובכל שלב.

לבעלי רקע בנגינה

אם ניגנת בעבר בפסנתר ויש לך רצון לחזור או לשפר את הנגינה שלך – הלימוד בפיאנוסול ישנה את הנגינה שלך לתמיד. השיטה שלי ללימוד פסנתר מאוד שונה ממה שמקובל: אין תווים ואין שינון, אלא טכניקות אקורדים ייחודיות – באופן שיוצר חופש אמיתי בנגינה ובחירה עצמית של כל שיר שתמיד חלמת לנגן.

למוסיקאים מקצועיים

 בין מאות תלמידי השיטה אפשר למצוא את בוגרי האקדמיה למוסיקה בירושלים, סטודנטים ברימון, מפיקים ונגנים מכל קצוות הקשת המוסיקלית וזמרים וזמרות מובילים שהחליטו שזה הזמן להגיע לרמת פסנתרנות מקצועית. פסנתרנים קלאסיים, זמרים וזמרות, מפיקי מוסיקה וגיטריסטים מעידים על כך שהלימוד בפיאנוסול שדרג מאוד את האופן שבו הם מנגנים ויוצרים.

למי לא מתאימה שיטת פיאנוסול?

למי שרוצה לנגן מוסיקה קלאסית

בפיאנוסול לא נלמד תווים אלא נשתמש באקורדים ונגינה בעזרת השמיעה. בכדי לנגן יצירות קלאסיות באופן מדויק – הכרחי ללמוד באמצעות קריאת תווים.

למי שמחפש קיצורי דרך ולא יכול להתחייב לשבת לנגן פעמיים בשבוע לפחות

לימוד פסנתר הוא תהליך שלוקח זמן ומחוייבות. בלי מחוייבות זה פשוט לא יעבוד.