תשלום מאובטח: הקורס לנגינת פסנתר מתקדמת

פרטי חיוב

פרטי ההזמנה

מוצר סכום ביניים
הקורס לנגינת פסנתר מתקדמת  × 1 490
סכום ביניים 490
סה״כ 490 (כולל 71 מע"מ)
  • תשלום מאובטח דרך חברת חשבונית ירוקה

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי לעבד את ההזמנה, להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

החזר כספי מלא תוך 30 יום!​

אנחנו רוצים רק לקוחות מאושרים. אם מכל סיבה שהיא אינך מרוצה, נשמח להחזיר את מלוא סכום הרכישה באופן מיידי וללא שאלות מיותרות.

טל יחזקאל
טל יחזקאל
קרא עוד
"הגעתי לפיאנוסול עם סט של מטרות/חלומות שהצבתי לעצמי, ואני מוכרח לציין שהשיעורים הם ממוקדים, מקצועיים, ומהנים! זה הרבה מעבר למה שחשבתי שאצליח לקבל משיעורים אונליין, אז לכל מי שרוצה להגשים את חלומו במוזיקה ובנגינה בפרט, מומלץ מומלץ בחום!"
קורל מויאל
קורל מויאל
קרא עוד
״בזכות הקורסים שלך בפיאנוסול אני יודעת לנגן היום שירים, יודעת אקורדים, וכל זה מקורס אחד! אני נרשמתי לקורס שמציע דברים דומים בעבר ואחרי יום בלבד התייאשתי ... אתה מנגיש את זה בצורה גאונית, אומרת לך את האמת, הקורס שלך שווה הרבה יותר ממה ששילמתי . מקסים ישר כח!״
ליאור בירן
ליאור בירן
קרא עוד
״קורסי אונליין מצוינים, הרבה זמן חיפשתי קורסים בסגנון הזה ולא מצאתי, התכנים מצוינים, יואל מלמד נהדר וכל זה מלווה בקהילה תומכת ומלמדת ובזמינות מלאה של יואל לכל שאלה. אני לא נוטה לכתוב ביקורות בגוגל, הפעם חרגתי ממנהגי, כי באמת מדובר בקורסים נפלאים ומלמדים מאד, מומלץ בחום.״